Pzt – Cmt: 08:30 – 19:00
+41772243798/ 0535 102 43 95

BÜYÜ BOZMA

Büyü Bozma İşlemi

Büyü şer işlemdir, yasaklanmış hatta lanetlenmiştir.Kim yaparsa yapsın, ne için yapılırsa yapsın büyük günahlardandır. Büyü metaryaller kullanılarak yapılır. Cin şartlanır ve sufli bir işlemdir.

İşlemi yapanın kuvveti kadar büyününde kuvveti olur. Kişiye kimi zaman hemen kimi zaman geç tesir eder. Tesir etmek için zayıf anınızı, abdestsiz anınızı, veya hasta zamanınızı bekler. Sonucunu düşünmeden, bir anlık gaflet ile yapılır ve ya yaptırılır.

Sonuçlarında kimin acı çekiceğine ve nelere maal olacağına bakmazsızın yapılır. Elbette kötü niyet ve kötü amel taşır. Büyüyü bazen yapan bile bozamaz. Büyü yapılan kişiye anne ismi ve doğum tarihi ile dikkatlice bakmak ve büyüyü tam olarak tespit etmek gerekir. Kişinin üzerine şartlanmış cini çağararak amacı ve görevi sorulmalıdır. Büyü bozulduktan sonra kişideki büyü belirtileri yavaş yavaş sonlanmaya başlar ve durumu normale döner.

Burada önemli olan tespitin doğru yapılmış olması ve bozma işleminin bir daha tekrarlamak üzere yapılmasıdır. Büyüye mağruz kalan kişiye bir daha tekrarlanmaması için koruma yapılabilir.

Bu sayede bir daha tekrarlansa bile etkisiz olacaktır. Değerli dostlarım büyü bozma işleminiz için her daim sizlere yardım etmek ve beraberce şifa yolunda yürümek isterim.