Pzt – Cmt: 08:30 – 19:00
+41772243798/ 0535 102 43 95

Blog

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Eşinizle ya da sevdiğiniz kişi ile aranızda soğukluk oluştuysa bu büyü kurtarıcı olacaktır. Ayrılanları birleşirmek için yapılan iyi niyetli büyüler arasındadır. Zamanla kötü enerjilerin birikmesi ve etrafta ki insanların da olumsuz etkileri nedeniyle sevenlerin araları açılabilmektedir. İlişkilerinizi sıcak tutmak istiyor ve birbirinize olan gönül bağınızın ölümsüzleşmesini istiyorsanız bu büyü tam size göredir. Genellikle eşler, nişanlılar ve sevgililer tarafından yaptırılmaktadır. İlk zamanlarda ilişkiler son derece tutkuludur. Ancak bir gün gelir ve birliktelikler bozulmaya yüz tutar. Bu bir taraf için son derece üzücü bir hal alır. O kişi ilişkisini kurtarmak için medyumdan destek almalıdır. Sadece bir medyum bilgisi, gizli ilimler üzerine olan deneyimleri ile sonuç alacaktır.

Üzerinden uzun süre geçmiş ve zaman içerisinde ayrılığa yüz tutmuş ilişkileri bağlama büyüsü ile biraraya getirebilecektir. Medyum Alice bağlama büyüsünde son derece uzmandır. Diğer tüm işlemlerde olduğu gibi kendisi önce danışan kişinin kendisine ve ilişkisine bakar. Kişilere bağlama büyüsü yapmaya müsade etmeyecek herhangi bir durum var mı yok mu tespit eder. Bazen eşler ayrılabilir ve birbirlerinden uzağa taşınır. Ülke bile değiştirebilir. İşte böyle durumlarda fotoğraf ile de işlem yapılabilmektedir. Ruhani varlıklar aracılığı ile ritüel yerine getirilir. edirme ve içirme yöntemi ile yapılan büyü daha etkili sonuç verir. Ancak bunun mümkün olmadığı mesafeler varsa arada fotoğraf yeterli olmaktadır.

İşlem gerçekleştikten sonra karşı taraf üzerinde son derece tesirlidir. 3 ile 6 gün arasında gerçekleşmeye başlar ve etkisi biri tarafından fark edilip bozulmadıkça devam eder. Bağlama büyüsü yapılan kişi karşı tarafı sürekli düşünür. Sürekli sesini duyduğunu hisseder. Kişi duygusal ve cinsel olarak bir başkası ile asla yakınlaşmak istemez. Evli değillerse her iki tarafta evlenme isteği ile biraraya gelir. Bir büyü doğru kişiye yaptırılırsa ancak tesir edecek ve devamlılık olacaktır. Bu sebeple bu işin ilmini yapmış kişilerden destek alınması son derece önemlidir. Hayallerinizin gerçek olması için hemen harekete geçerek medyum ile iletişime geçin. İlişkinizi kurtarın ya da sevdiğinizle aranızda kopmaz bağlar oluşmasını sağlayın.

Read more

Dil Bağlama Büyüsü Yapımı

İnsanlar söyledikleri ile bir başkasının hayatını alt üst edebiliyorlar. Eşinizden ya da işinizden ayrılma aşamasına gelebiliyorsunuz. Hayatı size tam anlamıyla zindan ediyorlar. Dilleriyle tüm hayatınızı zehirliyorlar. Dil bağlama büyüsü, Sizinle alakalı ileri geri konuşan, dedikodu yapan insanları kendinizden uzaklaştırmak ya da onların artık sizin hakkınızda konuşmamasını sağlamak istiyorsanız en etkili büyüdür. Hakkınızda dedikodu yapan aile, iş ya da arkadaş ortamınıza dışarıdan müdahale ederek sizi zor durumda bırakan kişilerin dillerini bağlamak için yapılan işlemdir. Bu büyü kara büyüler listesindedir. Kara büyüler listesinde olmasına rağmen kişilere zarar vermez. Büyü yapılan kişinin sizin hakkınızda konuşmasını ve hayatınıza müdahale etmesinin önüne geçer. Genel olarak bu büyü kayınvalidelere karşı yapılır ya da kayınvalideler tarafından gelinlerine yapılır. Bu büyüyü yaptırmak için büyü yaptıracağınız kişinin bilgileri önem taşımaktadır. Dil bağlama işlemini yaptıracağınız kişinin adı, anne adı ve bir adet fotoğrafı gerekmektedir. Bunlarla birlikte uzman medyum gerekli incelemesini yapar ve bu kişiye büyü yapılıp yapılmayacağı hakkında size bilgi verir. Kişi büyüye uygun görülürse işlem başlatılır. Safran mürekkebi ile fotoğrafın üzerine bilgileri yazılır. Kırmızı renkte bir iple fotoğrafta ki kişinin ağzına denk gelecek şekilde dikiş atılır ve sihirli sözler söylenir. Bu sözler toplamda 7 kez söylenmektedir. Tüm işlem sonunda bir koç kurban edilir. Ancak tüm bu işlemler alanında uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyum Alice Dil bağlama büyüsü konusunda son derece etkili bir hizmet vermektedir. Dil bağlama işlemi sonucunda karşı taraf hakkınızda konuşmayı tamamen bırakır. Tam tersi sizinle ilgili olumlu cümleler kurmaya başlar. Olumlu davranışlar sergiler. Örneğin bu kişi kayınvalideniz ise eşinizi doldurmayı bırakır ve sizinle ilgili güzel düşüncelerini söylemeye başlar. Büyünün etkisi 3 gün içerisinde görülmeye başlayacaktır. Gerçek medyum ile çalıştığınızda bu büyü etkisini hızla gösterecek ve birileri tarafından fark edilip bozulmadıkça eski haline dönmeyecektir. Gerçek medyum büyüyü gizli ve korumalı bir şekilde gerçekleştirecektir. Böylece etraftaki insanlar bu değişen durumu fark etmeyecek ve büyüyü çözdürmeye kalkışmayacaktır.

Read more

Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

Hayatımıza gün geçmiyor ki kötü enerjiler sirayet etmesin. Kıskançlık ve hırslar ne yazık ki hem kendimize hem de başkalarına zarar vermemizde başrol oynuyor. En yakınlarımız bile mutluluğumuza göz dikebiliyor. Bizler de neye uğradığımızı şaşırır halde neden başımıza hep kötü şeyler geldiğini düşünüyoruz. Hayat hepimize adil davranmıyor. Bu sebeple en ufak bir mutluluğumuz bile o duyguya sahip olmayanlar tarafından kıskançlık sebebi haline geliyor. İş kuramayan iş sahibini, evliliğinde mutlu olmayan olanı daima çekemiyor. Sonuç itibarı ile kıskançlık duyguları zirveye doğru sıçrama yapmaya başlıyor. İşte tam da bu anda en yakınlarımız bile bize zarar verebilir hale geliyorlar.

Bizim mutluluğumuzu elimizden almak adına Kısmetimizi bağlamak için çeşitli büyülere ve yöntemlere başvuruyorlar. Hayatımız resmen bu büyü ve kötü enerjilerden yaşanılamaz hale geliyor. Tüm bu çıkmazların içerisinde perişan oluyoruz. Kısmeti bağlı olan insanlar iş bulamazlar; çalışanlar işten çıkarılır ya da aldıkları paradan hayır görmezler. Evlenemezler, evlenirlerse kavga dövüş bitmez ya da çocuk sahibi olamazlar. Gökten kısmet yağsa bu kişilerin başına taş düşer. Bu durumda ne yapmalı? Birçok dua ve kısmet açma ritüeli internette yer almaktadır ancak bu konuda uzman bir medyumdan yardım almak şarttır. Medyum öncelikle danışan ile görüşecek ve içinde bulunduğu duruma ait çıkarımları yapacaktır. Sonra çözüme yönelik en doğru adımları atacak ve en hızlı çözüm sağlayacak kısmet açma yöntemini kullanacaktır.

En tesirli kısmet açma büyüleri için Medyum Alice ile birlikte çalışabilirsiniz. Sizi içinde bulunduğunuz bu karanlık ve kasvetli durumdan kurtaracak en güçlü adımları atacaktır. Bir anda artık tüm hayallerinizin gerçek olmaya başladığını göreceksiniz. Kısmet açma işlemlerinden sonra bugüne kadar istediğiniz şeylere sahip olmaya başlayacaksınız. Artık ne yapacağım diye düşünmeyin üzerinizde ki negatif enerjilerden kurtulmak için harekete geçin. Bilgi ve deneyimleri sayesinde birçok kişiyi yaşadığı kötü gidişattan kurtaracak olan medyum desteğini alarak yeni bir sene dönüşebilirsin. Kısmetinin kapanıp kapanmadığını öğrenmek için hazırsan dilediğin zaman danışmanlık alabilir ve üzerinde ki kara bulutları dağıtabilirsin.

Read more

Büyü Nedir? Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

En etkili büyü bozma teknikleri ile hayatınızda ki kötü giden şeyleri durdurun. Hepimiz birer enerji formuyuz. Kötücül enerjiler bizim yaşam dengemizi bozmaktadır. Büyü de kötü bir niyetle yapıldığı takdirde bizim enerji dengemizi bozmaktadır. Büyü nedeniyle işleri bozulanlar, sağlığı bozulanlar, evleri yıkılanlar, hatta ölenler bile vardır. Bu sebeple özellikle hayatımıza aldığımız insanlara dikkat etmeliyiz. Ancak ne yazık ki herkesi seçme şansımız olamıyor ne yazık ki. Bazı insanlar hayatımıza dahil oluyor ve onlara karşı duygusal olarak zayıf düşebiliyoruz. Yaşam denen zorlu yolda hepimizin düşmanları olabiliyor. Bu düşmanlıkları genel olarak kıskanç insanlar yapmaktadırlar. Özellikle de akrabalarımızdan ya da en yakın dostlarımızdan aldığımız yaralar hepimizi çaresiz bırakmaktadır.

Etrafımızda uzak ya da yakın bize karşı kıskançlık hisseden herkes kuyumuzu kazmaya çalışmaktadır. Özellikle de çeşitli büyüler yaparak hayatımızı olumsuz yönde etkilemek için çaba göstermekteler. Böyle kişiler çoğu zaman durumu abartıp sabun büyüsü, papaz büyüsü, ayırma büyüsü gibi bir çok bozulması zor ve uzmanlık isteyen kötü enerjileri ruhumuza sirayet ettirmektedirler. Bu tür durumlarda yolunda giden işlerimiz bozulur, sevdiğimizden ayrılırız, başladığımız her iş yarım kalır, başarmaya garanti gözüyle baktığımız işler bile içinden çıkılması zor bir hal alır. Sağlığımızdan bile olabiliriz. Bazı insanlar düşmanlıklarında sınır tanımadıkları için yaptırdıkları büyüklerde de merhametli olmamaktadırlar.

Yapılan büyülerle canımıza dahi kast edebilmektedirler. İşte böyle anlarda tam da bittim diye düşündüğümüz sırada uzman medyum desteği almak büyük önem taşımaktadır. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, ne yaparsanız yapın bir türlü başarıya ulaşamıyorsanız o zaman üzerinizde büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Kendinizi sıkışmış hissettiğinizde, hayatınızda ki anormallikleri sezdiğinizde profesyonel yardım almak son derece önemlidir. Medyum Alice size destek olacaktır kendisi bu alanda ilim yapmış önemli bir medyum dur. Sizi içinde bulunduğumuz durumdan kurtaracak ve huzura kavuşturacak olan en doğru büyü bozma işlemini gerçekleştirecektir. Büyü bozma tamamen uzmanlık isteyen bir iştir. Bu sebeple doğru kişi ile yola çıkmak gerekir. Medyum Alice başarıları ile tanınan ve derdinize deva olacak bir uzman olarak sizleri beklemektedir.

Read more

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşık etme büyüsü ile gözü senden başkasını görmeyecek. Aşk çok güçlü bir duygudur. Hesapsızca insanın kalbine dokunur ve karşılığı da olmazsa kalpte ciddi yaralar açar. Hayallerinizde ki kişiyi bulduğunuzu düşünürsünüz ancak elinizi uzatsanız dokunacağınız mesafededir fakat duygusal anlamda ki uzaklığı kilometrelerce uzakmış gibidir. Tüm bu acılara son verebilirsiniz. Alanında profesyonel bir medyum desteği sizi sevdiğinize kavuşturacaktır. Hayallerini kurduğunuz kadın ya da erkek size gelecek ve gözü sizden başka hiçbir şeyi görmeyecektir.

En etkili büyüler arasında en çok tercih edilen aşk büyüsü Medyum Alice aracılığı ile sizlerin de hayatını değiştirecek ve sevdiğinize en kısa sürede kavuşabilmenizi sağlayacak güçtedir. Bundan sonra üzülmeyi, elemi, kederi bir yana atın. Aşık etme büyüsü ile sevdiğine kavuşmanın keyfini yaşa. Büyüler son derece hızlı bir şekilde etki etmektedir. Mutlu bir hayat sürmek isteyenler için Aşık Etme Büyüsü bu alanda uzmanlaşmış hem eğitimli hem de deneyimli medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle doğru medyumu seçmek atılacak ilk ve en önemli adımdır. Havas gibi gizli ilimlere hakim olan bir medyum size istediğiniz zaferi sağlayacaktır. Aşık etme büyüsü sayesinde platonik aşkınız karşılıklı sevgiye dönüşecektir. Artık sevdiğiniz kişi sizi sizin onu sevdiğinizden daha fazla sevecektir. Aşk büyüsünün birden fazla çeşidi vardır.

Medyum sizi inceleyecek ve sizin için en doğru olana karar verip uygulayacaktır. Büyü kişilerin yapılarının inatçılık derecelerine göre 7 ya da 14 günde etki etmeye başlayacaktır. Aşık etme büyüsü etkilerine maruz kalan kişi sürekli seni düşünecek ve sesin kulaklarında sürekli çınlayacak ve seni görmek için can atacaktır. Genel olarak 3 gün içerisinde kişinin üzerinde etkili olmaya başlayacaktır. Aşk acısı ile yanıp kül olmadan medyum ile iletişime geç ve yollarını gözlediğin o kişinin kalbine hızla nüfus etmenin nasıl bir şey olduğunu yaşamaya başlar. Aşkın, sevdiğinle olmanın tadını çıkart. İçinden çıkılamaz platonik bir aşk yaşamaktan kurtul. Sevdiğin kadın ya da erkeğe kavuşmak için hemen iletişime geç ve rüya gibi bir ilişkin olsun.

Aşk acısı ile yanıp kül olmadan medyum ile iletişime geç ve yollarını gözlediğin o kişinin kalbine hızla nüfus etmenin nasıl bir şey olduğunu yaşamaya başlar. Aşkın, sevdiğinle olmanın tadını çıkart. İçinden çıkılamaz platonik bir aşk yaşamaktan kurtul. Sevdiğin kadın ya da erkeğe kavuşmak için hemen iletişime geç ve rüya gibi bir ilişkin olsun.

Read more